Rekrutacja 2024/2025

28.03.2024

Rekrutacja do klas pierwszych na rok 2024/2025 rozpoczyna się 5 marca i jest prowadzona w systemie.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie BIURA EDUKACJI w zakładce 'rekrutacja’.
Biuro Edukacji opublikowało dokumenty na rok szkolny 2024/2025:

PROSIMY RODZICÓW O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ Z OPUBLIKOWANYMI DOKUMENTAMI.

Zapraszamy do obejrzenia filmu „SP100 jest OK” nagranego i zmontowanego przez naszych uczniów na warsztatach filmowych – link do aktualności.

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZIÓW NASZEGO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO – Kontynuacja edukacji w klasie I w tej samej szkole

Od 27 lutego do 4 marca godz. 16.00

Rodzice dzieci, które realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej i chcą aby dziecko kontynuowało naukę w klasie I, składają:

• zgłoszenie edukacji w klasie I tej szkoły – jeśli jest to szkoła obwodowa dla dziecka;
  • deklarację woli zapisu do klasy I tej szkoły – jeśli organ prowadzący wskazał jako miejsce realizacji obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego daną szkołę, która nie jest obwodową.

Dzieci te nie biorą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym w terminach określonych w harmonogramie.