Informacja dotycząca żywienia w roku szkolnym 2023/2024

Wszyscy korzystający z żywienia w szkole proszeni są o zapoznanie się z Zarządzeniem dyrektora szkoły z dnia 1 sierpnia 2023 r. dotyczącym ustalenia warunków korzystania ze stołówki szkolnej, w tym wysokości opłat za posiłki w SP100 oraz regulaminem stołówki.

Koszt posiłków w stołówce od 1 września 2023 r.:

• wyżywienie dla oddziału przedszkolnego – 15,00 zł (śniadanie, obiad)
  • koszt obiadu dla ucznia – 9 zł,
  • koszt obiadu dla nauczyciela – 11 zł,
  • koszt obiadu dla pracowników szkoły niebędących nauczycielami – 13,53 zł (11 zł + 23% vat).

Stołówka szkolna działać będzie od 11 września 2023 r. Prosimy Rodziców o zgłaszanie uczniów na posiłki do 6 września 2023 r.  poprzez wypełnienie deklaracji, podpisanie jej i przesłanie skanu mailem na adres szkoły: r.jackowski@eduwarszawa.pl lub złożenie w wersji papierowej w sekretariacie szkoły.

Opłaty za posiłki należy regulować przelewem poprzez aplikację „Jem w szkole” do 25 dnia każdego poprzedniego miesiąca.

Rodzice uczniów pozostających w trudnej sytuacji materialnej, którzy nie otrzymują dofinansowania z Ośrodka Pomocy Społecznej, mogą ubiegać się o dofinansowanie do obiadów z budżetu szkoły, zwracając się w tej sprawie do dyrektora szkoły w każdej chwili, w której taka sytuacja zaistnieje, zgodnie z  Zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy  i po wypełnieniu wniosku – pobierz.

Szanowni Rodzice, jeśli Wasze dziecko jest nieobecne w szkole, należy do g. 9.00 danego dnia zaznaczyć w aplikacji nieobecność. System odpisze kwotę od płatności za obiady w kolejnym miesiącu.
PROSIMY NIE DOKONYWAĆ opłat „na zapas”, tylko wpłacać kwoty podane przez aplikację.
W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt z kierownikiem stołówki p. Rafałem Jackowskim – 22 259 41 30 w. 125, kom. 723-248-872, mail: r.jackowski@eduwarszawa.pl

Rodzice - wszystkie kategorie