Rodzicu,

Twoje dziecko zaczyna naukę w pierwszej klasie.

Oto lista potrzebnych rzeczy:

1. Strój galowy: dziewczynki – klasyczna, biała bluzka; chłopcy – biała koszula.

2. Ubiór codzienny – na co dzień w szkole obowiązuje strój estetyczny, skromny, w stonowanych barwach.

3. W szkole obowiązuje zmiana obuwia – obuwie na zmianę: sportowe, na jasnej, antypoślizgowej podeszwie, odpowiednie także na zajęcia z wychowania fizycznego w sali gimnastycznej.

4. Strój gimnastyczny: krótkie, granatowe spodenki, biała, bawełniana, nieprzezroczysta bluzka, białe skarpetki,

5. Podstawowe wyposażenie piórnika: trzy ołówki, temperówka, gumka, nożyczki, klej do papieru, linijka, patyczki.

6. Dwa zeszyty w trzy linie z zaznaczoną kolorową liniaturą i dwa w kratkę – 16 kartkowe oraz zeszyt w kratkę na dzienniczek.

7. Zeszyt papierów kolorowych.

8. Komplet kredek: ołówkowe i świecowe.

9. Farby plakatowe, kubek na wodę, 2 pędzle: gruby i cienki.

10. Dwa bloki A4 i  dwa A3 i blok A3 z kolorowymi kartonami, blok techniczny A4.

11. Opakowanie plasteliny nietoksycznej, plastikowa podkładka.

12. Pojemnik na II śniadanie z serwetką.

Nie zapominamy także o pozytywnym nastawieniu, uśmiechu i dobrym humorze.

Lista – do pobrania.

Rodzice - wszystkie kategorie